In november 2018 deelt Etienne van Waes het bestuur mee dat hij in maart 2020 na 36 jaar in het bestuur niet meer verkiesbaar zal zijn.

Verschillende personen, die voldeden aan het profiel zijn benaderd maar geen van hun is bereid om deze mooie functie over te nemen. Omdat er geen adequate voorzitter gevonden is, heeft het bestuur in december 2020 de vice-voorzitter Johan van der Ha benoemd als voorzitter. De waarnemend-voorzitter Dorien van Hove voelde zich toch niet in staat om de voorzitter rol op zich te nemen.

Johan is in 1 maart 1996 in het bestuur gekomen als leider van de “Technische Dienst” en 1 mei 1997 heeft hij daarnaast de rol van vice-voorzitter op zich genomen. Wij wensen Johan succes als voorzitter.