Bestuur

Heeft u vragen of opmerkingen over onze accommodatie of activiteiten, dan kunt u altijd contact opnemen met de voorzitter of het bestuurslid planning. 

Voor huur en gebruik van onze accommodatie kunt u terecht op het sleuteladres, Ria Elegeert Nieuwstraat 90, tel. 0114 361604 of e-mail planning@vlaschaard.nl

Privacyverklaring en Noodplan

Bestuur

Het bestuur bestaat uit 9 personen, die tevens het bestuur vormen voor St. Cultuur en Ontspanning De Vlaschaard

Etienne van Waes

Etienne van Waes

Voorzitter

tel: 06 51150300
e-mail: voorzitter@vlaschaard.nl

Dorien Van Hove

Dorien Van Hove

Secretaris

tel: 06 12704998
e-mail: secretaris@vlaschaard.nl

Ineke van Damme

Ineke van Damme

Penningmeester

tel: 06 46610893
e-mail: penningmeester@vlaschaard.nl

Johan van der Ha

Johan van der Ha

Vice voorzitter + Technische Dienst

tel: 06 22404450
e-mail: vice-voorzitter@vlaschaard.nl

Diana van Regenmortel

Diana van Regenmortel

Bestuurslid Planning

tel: 06 5733 7988
e-mail: planning@vlaschaard.nl

Natthy Rietjens

Natthy Rietjens

Bestuurslid Inkoop

tel: 06 1956 2575
e-mail: inkoop@vlaschaard.nl

Eric de Caluwe

Eric de Caluwe

Bestuurslid Technische + Huishoudelijke Dienst

tel: 06 51809458
e-mail: td@vlaschaard.nl

Jelle Speelman

Jelle Speelman

Bestuurslid Technische + Huishoudelijke Dienst

tel: 06 48064271
e-mail: td@vlaschaard.nl

Shivan Huijssen

Shivan Huijssen

Bestuurslid Technische + Huishoudelijke Dienst

tel: 06 5355 0622
e-mail: td@vlaschaard.nl

Ere-bestuursleden

Ria Lambert

Etiënne de Brouwer

Adres

Nieuwstraat 98

4576AM Koewacht

Bel ons

0114 361451

b.g.g.

Verhuur- en sleuteladres

Ria Elegeert

Nieuwstraat 90 

tel. 0114 361604

Mail ons

vlaschaard@vlaschaard.nl