Bestuur

Heeft u vragen of opmerkingen over onze accommodatie of activiteiten, dan kunt u altijd contact opnemen met de voorzitter of het bestuurslid planning. 

Bestuur

Het bestuur bestaat uit 9 personen, die tevens het bestuur vormen voor St. Cultuur en Ontspanning De Vlaschaard

Vacant

Voorzitter

e-mail: voorzitter@vlaschaard.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorien Van Hove

Dorien Van Hove

Waarnemend voorzitter + Secretaris

tel: 06 12704998
e-mail: secretaris@vlaschaard.nl

e-mail: voorzitter@vlaschaard.nl

Ineke van Damme

Ineke van Damme

Penningmeester

tel: 06 46610893
e-mail: penningmeester@vlaschaard.nl
Johan van der Ha

Johan van der Ha

Vice voorzitter + Technische Dienst

tel: 06 22404450
e-mail: vice-voorzitter@vlaschaard.nl

Diana van Regenmortel

Diana van Regenmortel

Bestuurslid Planning

tel: 06 5733 7988
e-mail: planning@vlaschaard.nl
Natthy Rietjens

Natthy Rietjens

Bestuurslid Inkoop

tel: 06 1956 2575
e-mail: inkoop@vlaschaard.nl
Eric de Caluwe

Eric de Caluwe

Bestuurslid Technische + Huishoudelijke Dienst

tel: 06 51809458
e-mail: td@vlaschaard.nl
Jelle Speelman

Jelle Speelman

Bestuurslid Technische + Huishoudelijke Dienst

tel: 06 48064271
e-mail: td@vlaschaard.nl
Shivan Huijssen

Shivan Huijssen

Bestuurslid Technische + Huishoudelijke Dienst

tel: 06 5355 0622
e-mail: td@vlaschaard.nl

Ere-bestuursleden

Ria Lambert (1-03-1988 – 28-02-2018)

Etiënne de Brouwer (1-03-1991 – 28-02-2019) 

Etienne van Waes (1-07-1984 – 31-08-2020)

Adres

Nieuwstraat 98

4576AM Koewacht

Bel ons

0114 361451

b.g.g.

Verhuuradres

Diana van Regenmortel

Zwingelstraat 4

tel. 06 57337988

e-mail planning@vlaschaard.nl

 

Mail ons

vlaschaard@vlaschaard.nl